Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Site ActionsUse SHIFT+ENTER to open the menu (new window).Open Menu Navigate Up
Sign In

:

Business Class Concepts: View Response #1,428

Quick Launch

Indicate your satisfaction with our Business Class seat on the wide-body fleet of A340s and A330s.

  Extremely Dissatisfied Average Extremely Satisfied 
  12345N/A
Satisfaction with the features and attributes of our current Business Class seat. 

Additional comments about the seat features and attributes (likes and dislikes).

 

Please indicate the factors that influence your decision to fly with SAA in Business Class.

 

As a regular traveller, please tell us which airline has the best Business Class seat in your opinion and why?

 

Please list the TOP 10 features and attributes of a Business Class seat that are critical for your comfort and well-being when travelling on long haul sectors.

Cabin layout (forward facing, herring bone etc.)

How often do you fly on long haul sectors in Business Class?

 

Indicate your your gender.

 

Indicate your age category.

 

Indicate your figure type.

 

Indicate your height.

 

Additional comments for enhancements.

Kiedy inżynier Forda Mark Olance podrzucił Focusa wodorowego do mojego biura, zrobiliśmy krótki przegląd działania pojazdu. Powiedział mi, że największym zmartwieniem są niskie temperatury, jakie mamy teraz https://brake.magicexhibit.org/ w Michigan w nocy. Ogniwo paliwowe z serii Ballard 902 w tej generacji Focusa może ulec uszkodzeniu, jeśli w ogniwie znajduje się woda, która zamarza. Mark ostrzegł mnie, żebym na noc pozostawił samochód w garażu. Następna generacja samochodów Forda z ogniwami paliwowymi nie będzie już miała tego ograniczenia.

Historia toczy się dalej po skoku.

Wewnątrz Focus FCV jest prawie w całości standardowym Focusem sprzed 2004 roku. Z fotela kierowcy jedyną prawdziwą różnicą jest zestaw wskaźników. W miejscu, w którym normalnie można znaleźć obrotomierz, https://samochod.magicexhibit.org/
 znajduje się wskaźnik trybu ogniwa paliwowego z czterema pozycjami: Off, Shutdown, Startup i Run.

Sekwencja rozruchowa jest największą różnicą operacyjną Focus FCV. Wkładasz kluczyk i przekręcasz go do pozycji uruchomionej i czekasz kilka sekund na wyłączenie wentylatora. Gdy wentylator się wyłączy, https://samochody.magicexhibit.org/
 przekręcasz kluczyk w położenie korby i puszczasz go. Pompa kompresora z tyłu uruchamia się, wtłaczając powietrze i wodór do ogniwa paliwowego, a igła przesuwa się do rozruchu. Piętnaście sekund później igła wyskakuje do Run i jesteś gotowy do pracy.

Po uruchomieniu z pompy z tyłu dobiega lekki jęk, ale nie ma żadnych innych dźwięków ani wibracji. Ten FCV Focus zdecydowanie wydawał się mieć głośniejszą pompę niż poprzedni, którym jeździłem, zwłaszcza gdy jest zimno. Gdy się rozgrzeje, skowyt nieco ucichł. Gdy wskaźnik pokazuje Run, przestawiasz manetkę w tryb Drive i wciskasz prawy pedał.

W ruchu w godzinach szczytu w drodze do domu samochód wydawał się zupełnie normalny, z wyjątkiem całkowitego braku wibracji i hałasu czterocylindrowego. Jedną z miłych rzeczy w silnikach elektrycznych jest ich stały moment obrotowy w całym zakresie prędkości. Małe czterocylindrowe silniki, https://flaz.magicexhibit.org/
 zwłaszcza wielozaworowe, zwykle nie mają niskiego momentu obrotowego. Podstawa 2.0L w Focusie jest oceniana na 136 lbs-ft, osiągając maksimum przy 4250 obr./min. 3-fazowy silnik prądu przemiennego FCV osiąga 170 lbs-ft przy wszystkich prędkościach. Silnik jest połączony z jednobiegową przekładnią, dzięki czemu nie ma przełożeń, a jedynie płynny przepływ nieprzerwanego przyspieszania. Nie ma dużego przyspieszenia, ale to na kolejną część.

Ponieważ wnętrze to fabryczne Focus, jest dość dobrze zmontowane i wydaje się ciasne. Przednie fotele mają krótkie dolne poduszki i tylko minimalne podparcie. Z tyłu środkowy podłokietnik jest zamocowany w dolnym położeniu, a część instalacji wodociągowej ze zbiornika wodoru przebiega https://cars.magicexhibit.org/
 przez niego, co sprawia, że ​​jest to wyłącznie czteromiejscowy samochód. Stosunkowo wysoka pionowa postawa Focusa sprawia, że ​​doskonale nadaje się do tego zastosowania. Nawet siedząc na szczycie ogniwa paliwowego, przednie fotele sprawiają wrażenie, jakby były w normalnej pozycji.

Zbudowanie samochodu sportowego jest łatwe: sprawiasz, że jest lekki i mocny, a silnik, skrzynia biegów i pasażerowie są umieszczeni w środku samochodu, co zapewnia lepszą równowagę. Dostosuj zawieszenie, aby zapewnić żarłoczne porcje przyczepności i równowagi i gotowe: gotowe!

Wyczynowe sedany to jednak zupełnie inna sprawa. Inżynierowie muszą wziąć samochód, który został zapakowany z myślą o komforcie, wygodzie i praktyczności i przekształcić go w coś wyjątkowego – coś, co sprawia, że ​​kierowca chichocze na właściwej drodze we właściwym czasie, ale radzi sobie zarówno https://price.magicexhibit.org/
 z codziennym harem, jak i z przyziemnością rodzeństwo. Obecnie BMW M5 wyznacza punkt odniesienia, choć nie jest idealne. Skrzynia biegów, wygląd i powszechnie znienawidzony system iDrive umniejszają wrażenia z M5, nie wspominając już o tym, że umieszczenie go na podjeździe będzie kosztować blisko 90 000 USD.

Wejdź do Audi RS4, Ingolstadt 's podejście do koncepcji uber-sedan, mniejsze i mniej skomplikowane niż M5 ze staromodnymi ulepszeniami, takimi jak mechaniczne dyferencjały i ręczna skrzynia biegów (to drążek, który wystaje między siedzeniami, który należy przesunąć wokół niektórych, aby samochód jechał szybciej).

Chociaż można podejrzewać, że jego całkowicie aluminiowy silnik V-8 o pojemności 4,2 litra jest dzielony z S4, oprócz bloku silnika, jest to w zasadzie całkowicie nowy silnik. Są nowe tłoki i korbowody; nowy wał korbowy wraz z łożyskami; nowe głowice cylindrów; Podwójny układ wydechowy o swobodnym https://suv.magicexhibit.org/
 przepływie i najnowsza technologia bezpośredniego wtrysku, pomagająca osiągnąć stratosferyczną granicę 8250 obr./min. Moc szczytowa osiąga zdumiewające 414 KM przy 7800 obr./min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 317 Nm przy 6000 obr./min, chociaż 90 procent jego krętego impulsu jest dostępne między 2250 a 7600 obr./min, więc w jego dostawie nie ma prawdziwych płaskich miejsc.

Created at 9/15/2022 6:01 AM by  
Last modified at 9/15/2022 6:01 AM by