Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Site ActionsUse SHIFT+ENTER to open the menu (new window).Open Menu Navigate Up
Sign In

:

Business Class Concepts: View Response #1,429

Quick Launch

Indicate your satisfaction with our Business Class seat on the wide-body fleet of A340s and A330s.

  Extremely Dissatisfied Average Extremely Satisfied 
  12345N/A
Satisfaction with the features and attributes of our current Business Class seat. 

Additional comments about the seat features and attributes (likes and dislikes).

 

Please indicate the factors that influence your decision to fly with SAA in Business Class.

 

As a regular traveller, please tell us which airline has the best Business Class seat in your opinion and why?

 

Please list the TOP 10 features and attributes of a Business Class seat that are critical for your comfort and well-being when travelling on long haul sectors.

Seat/bed width

How often do you fly on long haul sectors in Business Class?

 

Indicate your your gender.

 

Indicate your age category.

 

Indicate your figure type.

 

Indicate your height.

 

Additional comments for enhancements.

Moc jest przekazywana przez cudownie płynną i precyzyjną sześciobiegową skrzynię biegów (nie ma opcji automatycznej https://tire.magicexhibit.org/ ani DSG) i, jak można się spodziewać, RS4 jest dość szybki: 0-62 mil na godzinę zajmuje tylko 4,8 sekundy, 0-125 zajmuje 16,6 sekundy, a prędkość maksymalna do ograniczenia do 155 mil na godzinę.

Przyjaciel na cztery koła

System quattro 4WD RS4 jest również mocno zmodyfikowany. Środkowy mechanizm różnicowy Torsen jest teraz przesunięty w stosunku 60:40 na korzyść tylnych kół, chociaż 100 procent dostępnego momentu obrotowego silnika może zostać przekazane na każdą oś w dowolnym momencie, gdy zajdzie taka potrzeba. Na obu osiach znajduje się hipoidalny mechanizm różnicowy, który rozdziela moment obrotowy na koła, a cały system jest wsparty dwustopniowym systemem kontroli stabilności, który nawet wyciera tarcze hamulcowe na mokrej nawierzchni.

System zawieszenia wykorzystuje podstawowy układ czterech wahaczy z przodu i z tyłu z podwójnymi wahaczami A4, ale dodano genialnie prosty aktywny system jazdy, który nie wykorzystuje żadnych urządzeń elektronicznych. Każdy amortyzator jest hydraulicznie połączony z jego przeciwległym po przekątnej odpowiednikiem, a ruch płynu, który jest kontrolowany przez centralny https://review.magicexhibit.org/
 zawór, pomaga usztywnić lub zmiękczyć amortyzatory, aby przeciwdziałać przechylaniu, nurkowaniu i pochyleniu, zachowując jednocześnie wygodną jazdę podczas jazdy. Układ kierowniczy został również dostrojony do bardziej sportowej jazdy, a hamulce są teraz ogromnymi, wentylowanymi i nawierconymi krzyżowo wirnikami, które mierzą 14,4 cala z przodu i 12,8 cala z tyłu. Przednie hamulce są również wyposażone w ośmiotłoczkowe, wysokowydajne zaciski z czterema klockami hamulcowymi, podczas gdy tylne hamulce wykorzystują jednotłoczkowe stopery.

Jak można się spodziewać, wyczucie pedału i działanie hamulców są wyjątkowe, wzruszając ramionami RS4 na znaczne 3957 funtów ciężaru na niektórych z najtrudniejszych drogach Kalifornii bez utraty wydajności lub oznak zaniku. Całość dopełniają wspaniałe 19-calowe koła owinięte lepką gumą Pirelli P Zero 235/55, wystające spod specjalnie zaprojektowanych błotników, które są dodatkowo https://bestsuv.magicexhibit.org/
 rozszerzone, aby poradzić sobie z szerszym rozstawem RS4, który rośnie o 1,5 cala z przodu i 1,8 cala z tyłu. Przednie błotniki wraz z maską są wykonane z aluminium, aby pomóc w rozkładzie masy RS4 (z czego 58 procent nadal znajduje się na przedniej osi) i w innych miejscach, nowe zderzaki, boczne progi i nowa pokrywa bagażnika ze zintegrowanym spojlerem w komplecie muskularna metamorfoza RS4.

Wszystko odziane w skórę

Wewnątrz, potencjalni nabywcy będą przykro słyszeć, że dwuczęściowe wiadra wyścigowe i płaskodenna kierownica zamontowana w modelach europejskich nie są dostępne w modelach amerykańskich, ponieważ są zbyt drogie, aby były zgodne z przepisami bezpieczeństwa. Szczerze mówiąc, zadowalanie https://newcar.magicexhibit.org/
 się przednimi fotelami Recaro i skórzaną kierownicą z S4 nie jest dokładnie tym, co nazwałbym sluppingiem, ponieważ oba są wyjątkowo wygodne i wystarczająco przyczepne nawet do użytku na torze. Poza tym byłem tak pochłonięty wrażeniami z jazdy, że mógłbym siedzieć na potłuczonym szkle i nie obchodziłoby mnie to.

Jako narzędzie do prowadzenia, RS4 jest po prostu oszałamiający, oferując intymne wrażenia i ostre jak brzytwa reakcje, których brakuje w dość poważnym sedanie S4. Wkręcanie jest fenomenalne, a każda minuta skrętu powoduje natychmiastową zmianę trajektorii RS4, a ponieważ nie ma prawie https://newcar.magicexhibit.org/
 żadnego przechyłu od sztucznego zawieszenia samochodu, siły na zakrętach są po prostu ogromne. Kierownica jest doskonale wyważona i pełna komunikacji, ale jest to również bardzo wyrafinowana konfiguracja, która jest całkowicie pozbawiona odbicia i sztuczności.

Podczas gdy S4 przypomina ci co sekundę, że nad przednią osią wisi masywny V-8, RS4 czuje się doskonale wyważony i zrównoważony, komunikując się i grając razem z tobą, pozwalając ci dokładnie wiedzieć, co robi https://auto.magicexhibit.org/
 każde koło. Nie oznacza to, że nie bombarduje Cię każdym drobiazgiem na nawierzchni drogi pod spodem – dostarcza wystarczająco dużo informacji, aby sprawić, że będzie to zabawne, a resztę odfiltruje, aby Cię nie zmęczyć. To sprawia, że ​​RS4 jest nie tylko dość wygodnym cruiserem, ale także bardzo, bardzo łatwym do ciężkiej jazdy przez długi czas.

Jestem całkowicie i całkowicie oczarowany RS4. To nie tylko najlepiej wyglądający supersedan na rynku, ale także jeden z najszybszych i najwierniejszych samochodów typu point-to-point na świecie. Wrażenia z jazdy są po prostu fenomenalne, kulturalny wycie V-8 po prostu uzależnia, a https://automatic.magicexhibit.org/
 jednocześnie jest tak wygodny i dobrze wyposażony, jak tylko można chcieć, bez uciekania się do technologicznej przesady, która nęka M5. Dla mnie Audi RS4 jest jak Evo w Armani: intymne, czyste, szybkie i przyjemne, ale jednocześnie emanujące stylem i klasą.

Created at 9/15/2022 6:03 AM by  
Last modified at 9/15/2022 6:03 AM by